Projekt Kudy? Tudy! hledá vyšlapané cestičky, ze kterých se vybudují takzvané průšlapy

02. 03. 2023

Do konce března se obyvatelé čtvrtého plzeňského obvodu mohou zapojit do projektu s názvem Kudy? Tudy!. Jde o další z programů, který zapojuje občany. Nyní je cílem zkvalitnit povrch vyšlapaných cestiček, jimiž si lidé často krátí cestu. Cestičky stačí označit, popsat je a navrhnout úpravu. Nejvhodnější návrhy budou během příštího roku realizovány a vybrané pěšinky tak dostanou nový povrch.

Na webu https://www.rozhodnetesami.cz/kudytudy/ stačí na mapě označit polohu prošlapaných cestiček, popsat jejich stav, napsat odkud kam vedou, přiložit fotografii nebo navrhnout vhodnou stavební úpravu. Všechny podněty bude pečlivě zkoumat Komise rozvoje Rady městského obvodu Plzeň 4 ve spolupráci se zástupci stavebního odboru a odboru životního prostředí a dopravy ÚMO Plzeň 4. Důležitým kritériem pro výběr vhodných úprav budou takové faktory jako bezpečnost, dostupnost, vlastnictví pozemků nebo soulad s rozvojem městských cest.

Podnět na úpravu lze podat přes webové stránky https://www.rozhodnetesami.cz/kudytudy/, e-mailovou zprávou na adresu postaumo4@plzen.eu  nebo podáním podnětu na podatelnu úřadu v Mohylové ulici 55.
Kontakty

Potřebujete jakékoli informace? Kontaktujte nás.

Úřad městského obvodu Plzeň 4,
Mohylová 61, 1.patro, kancelář č. 21,
Martina Seidlerová – koordinátor projektu,
e-mail: seidlerova@plzen.eu , tel 378 036 646