Využití stávající budovy ÚMO po přestěhování do nového objektu

Název
Využití stávající budovy ÚMO po přestěhování do nového objektu
Autor
Milada Nováková
Lokalita
Mohylová 55, Plzeň - Doubravka
Určeno pro:
Děti,
Ověřujeme

Přínos

Smysluplné využití stávajícího sídla ÚMO a v pokrytí potřeb několika spolků, které provozují sportovní aktivity, pořádají různé sportovní akce a perou se s nedostatkem cenově dostupného ubytování.

Podrobnosti

V naší lokalitě (podobně jako v celé Plzni) chybí levnější typ ubytování pro sportovce, zejména pro ty mladší ve věku žactvo, dorost. Jedinou výjimkou v rámci obvodu Plzeň 4 byl v minulosti areál na Bílé Hoře, kde však majitelé dali přednost potřebám firem a dlouhodobému ubytování zaměstnanců. Ve vzdálenější minulosti fungovala ubytovna na Rapidu (v současné době mimo provoz), ubytovna v budově Plzeňské unie sportu v Úslavské měla také určitou kapacitu – byť omezenou – postupně se proměnila v kanceláře a i když byla v sousedství sportovní haly, kde je spousta akcí, neudržela se. V Plzni je v tuto chvíli jedinou variantou pro levnější typ ubytování sportovců ubytovací zařízení na bazénu (Úslavská ul. na Slovanech).

Podívejte se na vámi navržené projekty.

Lávka přes Berounku v Bukovci

Autor: Vratislav Beránek

Vybudování lávky přes Berounku v Bukovci.

Stromová alej pod Chlumem

Autor: Eva Halámková

Vysázení aleje podél cesty mezi poli pod Chlumem.

Přírodní sportovně- rekreační okruh s alejí a psí louka

Autor: Eva Halámková

Stromová alej poskytující stín, plody a další užitek navazující na vycházkový a běžecký okruh s napojením na les Pytel. Psí louka pod areálem Elfetexu. Umístění těchto přírodních krajinářských prvků v polích pod Tescem mezi Újezdem a Červeným Hrádkem.

Kontakty

Potřebujete jakékoli informace? Kontaktujte nás.

Bolla Richard, koordinátor projektu, bolla@plzen.eu